DR. TATJANA LESAR U NAŠEM TIMU !
S veseljem Vas želimo obavjestiti da se 18.12.2017. našem timu pridružuje dr. Tatjana Lesar, specijalist pedijatar i uži specijalist pedijatrijske gastroenterologije.

Dr. Lesar je radila u Kliničkom bolničkom centru Sestre milosrdnice u Zavodu za gastroenterologiju, hepatologiju, poremećaje prehrane Klinike za pedijatriju.
Uz veliko iskustvo u pedijatrijskoj medicini, dr.Lesar se posebno educirala za liječenje poremećaja u jedenju te je zadnje dvije godine radila upravo u novoosnovanom Centru za poremećaje u jedenju. Uz to je završila brojne tečajeve trajne edukacije iz različitih područja pedijatrijske medicine, istraživač je u domaćim i međunarodnim projektima, pozvani predavač na brojnim znanstvenim skupovima i kongresima. Pohađa doktorski studij Dentalna medicina na Stomatološkog fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Obranila je temu doktorske disertacije “Promjene u usnoj šupljini u pedijatrijskih pacijenata s poremećajima u jedenju”. Bavi se i ultrazvučnom dijagnostikom abdomena, nutritivnim alergijama te poremećajima motiliteta.

Njezin detaljan životopis možete pročitati na našoj web stranici.
FELDENKRAIS RADIONICA U POLIKLINICI HELENA
PRIVREMENA OBUSTAVA PARKINGA U KRUGU POLIKLINIKE HELENA
INOVACIJA U POLIKLINICI HELENA - ŠVICARSKI UREĐAJ PRVI U HRVATSKOJ

(Croatia zdravstveno osiguranje, GRAWE osiguranje, Uniqa osiguranje, Triglav osiguranje)