Naša glavna sestra na Konferenciji o spini bifidi u Litvi
U Vilniusu, glavnom gradu Litve, se od 3.- 5.07. 2015. održavala konferencija o spini bifidi u organizaciji International Federation for Spina bifida and Hydrocephalus.

Sudjelovali su predstavnici zemalja Europske unije, Argentine i Zimbabvea, a među pozvanima je bila i naša glavna sestra Vesna Kumanović, koja je ujedno i predsjednica Hrvatske Udruge za spinu bifidu i hidrocefalus Aurora.

Na skupu se govorilo o zdravstvenoj skrbi odraslih i djece sa spinom bifidom, UN konvenciji o pravima ljudi s posebnim potrebama, radu s volonterima i o drugim specifičnostima u radu sa osobama koje imaju ovu prirođenu anomaliju kralježnice. Naša sestra Vesna imala je priliku izmjeniti svoje dugogodišnje iskustvo sa kolegama iz drugih zemalja.
Naš tim na tečaju o defektima razvoja kralježnice
NAŠE PEDIJATRICE MEĐU NAJBOLJIM LIJEČNICIMA U HRVATSKOJ