Skype konzultacije u Poliklinici Helena
Na konzultacije se možete naručiti putem našeg telefona +385 1 231 00 67 ili na e-mail adresu info@poliklinika-helena.hr. Medicinskim sestrama ćete kod narudžbe ostaviti svoje skype korisničko ime na koje će Vas naši liječnici pozvati u dogovoreno vrijeme.

Konzultacije se plaćaju unaprijed, bankovnim transferom sa slijedećim podacima:
Poliklinika za dječje bolesti Helena,
Ulica kneza Branimira 71, 10000 Zagreb;
IBAN: HR5224020061100764598, SWIFT (BIC): ESBCHR22

• Uplate iz Hrvatske: cijena konzultacija iznosi 500 HRK
• Uplate iz inozemstva: cijena konzultacija iznosi 600 HRK
U slučaju uplate strane valute, molimo primijeniti srednji tečaj Hrvatske narodne banke na dan uplate.

PREDUVJET: Za potvrdu termina konzultacija molimo najkasnije dan prije termina dostaviti na mail potvrdu o uplati zajedno s djetetovim nalazima i kompletnom dokumentacijom.

Napomena: Konzultacije ne mogu zamijeniti klinički pregled osobito kod pedijatrijskog pacijenta, ali Vam mogu razjasniti dileme o postavljenoj dijagnozi, indiciranim pretragama i terapiji kao i dati savjet o eventualno potrebnim dodatnim dijagnostičkim pretragama i terapijskim mogućnostima.
FELDENKRAIS RADIONICA U POLIKLINICI HELENA
PRIVREMENA OBUSTAVA PARKINGA U KRUGU POLIKLINIKE HELENA

(Croatia zdravstveno osiguranje, GRAWE osiguranje, Uniqa osiguranje, Triglav osiguranje)