STRUČNE RADIONICE O NOĆNOM MOKRENJU U POLIKLINICI HELENA

U Poliklinici Helena održale su se stručne radionice pod naslovom: “Noćno mokrenje – nitko nas ne pita trebamo li pomoć“.

Prva radionica bila je namjenjena zdravstvenim voditeljima vrtića grada Zagreba dok se druga održala u suradnji sa Sekcijom za razvojnu psihologiju rane i predškolske dobi Hrvatskog psihološkog društva.

Predavanja o temi noćnog mokrenja održale su naše medicinske sestre Vesna Kumanović, bacc.med.techn i Žaklina Smiljanec, bacc.med.techn. koje imaju dugogodišnje iskustvo u liječenju djece sa poremećajima mokrenja i defekacije. Odaziv sudionika je bio iznimno velik, te se zbog velikog interesa za ove vrlo česte probleme u dječjoj dobi planira održavanje radionica i tijekom proljeća.

LJETNO RADNO VRIJEME
INOVACIJA U POLIKLINICI HELENA - ŠVICARSKI UREĐAJ PRVI U HRVATSKOJ
TEČAJ KONTRASTNE ULTRAZVUČNE CISTOGRAFIJE

(Croatia zdravstveno osiguranje, GRAWE osiguranje, Uniqa osiguranje, Triglav osiguranje)